| hellokitty95 a întrebat:

Cat m-ar costa toata gama de produse din Campania "Ai grija de tenul tau" by Garnier Pure Active ma refer la :gel de curatare, gel exfoliant, masca, lotiune tonica, crema pentru fata si roll-on? Multumesc:* si inca o intrebare :se merita?

1 răspuns:
| Deer a răspuns:

Pe roll on am dat vreo 35 lei, dar nu prea il folosesc... Lotiunea tonica este ca apa cu sapun si spirt, nu am avut nu stiu ce rezultate. Singurul lucru care se merita este masca, presupun.