| RedirectKarma a întrebat:

Hey, cum sa fac sa dau burta jos? Am 1.70 si 58 de kilograme, sunt multumita cu corpul meu, inafara de burta sad Si va rog nu spuneti "du-te la sala" sau "la dieta cu tine!". Mananc destul de sanatos si dieta voi tine. Nu vreau sa merg la sala pentru ca nu prea am timp. Va rog sa imi dati un raspuns cat mai detaliat, funda!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abdomene. happy

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Exercitii pentru abdomenhappy
Inainte de micul-dejun, dupa micul dejun, inainte de pranz, dupa pranz, inainte de masa de seara, dupa masa de seara.
Dupa ce mananci asteapta 3 ore si apoi fac exercitiile pentru abdomen.
Eu am incercat, si a mers happy : )
Daca vrei detalii da-mi mesaj happy

| Cipri99 a răspuns:

Slabesti,si exercitii pentru abdomen/piept te ar ajuta, da trebuie sa slabesti TINE MINTE CA NU AI CUM SA SLABESTI DAOAR INTR-UN LOC, deci daca faci abdomene nu vei slabi doar la burta ci uniform peste tot, asta dac anul suferi de ceva boala.

| Robyi a răspuns:

Cateva sfaturi ar fi sa eviti ciocolata si dulciurile in exces, grasimea, zaharul si incearca sa mergi cat mai mult pe jos.

| Popa_Alina_1990_buSv a răspuns:

Vali, tine dieta cu mere, are kcal negative si in 7 zile slabesti 5 cm in jurul taliei adica 4 kg.
FUNDA?

| Adina09112004 a răspuns:

Exista o crema de la Farmec care costa aproximativ 15 lei. Eu am folosit-o și după 3-4 săptămâni am scăpat de surplusul de grăsime de pe abdomen.
Sper ca te-am ajutat!