| Foxilikkkă a întrebat:

Hey! big grin
Fetelor, folositi autobrozant? Daca da, de la ce firma? Care credeti ca a fost cel mai bun pe care l-ati folosit si ce imi recomandati?
Multumesc big grin

7 răspunsuri:
| 009 a răspuns:

De la avon... mia mise pare bun

| Foxilikkkă explică:

@ FlAsH iN sOuL, serios? Si eu am auzit de la o prietena dar nu credeam ca e adevarathee hee Am sa incerc tongue

| letitblue a răspuns:

Este un autobronzant de la ceva firma, is dins australia, nu mai tin minte exact cum se numea ori Sugar baby ori Pretty sugar. Dar e sub forma de spuma, si e chiar ok big grin, nu lasa pielea unsuroasa, tubul e destul de mare cam de 300-450 de ml, si e in jur de 30 de lei. Succes big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lotiune nuantatoare de la Avon. Dupa 2 aplicari, pielea devine foarte faina

| Merilynne a răspuns:

Foxilikaa, am auzit de la o prietena ca ea isi da cu ulei de gatit, iese cateva minute afara la soare si s-a bronzat.

| NuStiuNume a răspuns:

Eu am folosit de la Dove si mi s-a parut foarte bun.