| MikeyMinnieMouse a întrebat:

Hey,fetelor!
Ce absorbante credeti ca sunt mai bune?
Am folosit de la o firma dar nu prea sunt bune. sad
Voi ce folositi?

Răspuns Câştigător
| Glamour612 a răspuns:

Eu, sincer, prefer să folosesc OB-uri, pentru că îmi dau siguranță și e mult mai confortabil și igienic. Dar cum tu ai 15 ani, cred că cel mai bine ar fi să folosești absorbante. Cele mai bune sunt absorbantele Always. Eu d-alea foloseam la început. Sunt foarte confortabile și riscul să te pătezi nu este așa mare ca la celelalte absorbante.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cele mai bune zic sa sunt Always, le folosesc de ani de zile si sunt multumita

| Madayna a răspuns:

Eu folosesc Always, sunt cele mai bune.

| MissDevilish666 a răspuns:

Bună.
Always sunt cele mai bune.

| AlexandraPrincess a răspuns:

Always. big grin
De cand mi-a venit prima data.winking

| LeeMinHo00 a răspuns:

Eu folosesc always.

| AlexandraMaria15 a răspuns:

Eu folosesc Always și Siempre