| TwlGirl a întrebat:

Hey :d, ma duc la majorat la varumio si imi trebuie o tzinuta straight face, eu ma gandeam la colanti sau blugi si cu ceva tricouas. Ce colanti sau blugi ar trebuie sa iau? Dar pantofi sau balerini?[in ceva in care pot dansa toata noaptea]:d Fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Daria a răspuns:

Ar fi frumos o rochita tricotata, genul asta:http://www.google.ro/......tp?/imgres r:7, s:0 sau mai scurta cu modele ethno.Colanti sau derssuri colorati, turcoaz, gir, roz, culorile care sunt pe val. Iar la pantofi ori balerini de lac ca sa dea un toch mai elegant, de preferat intr-o culoarea uni :negru sau alb cu aplicatii gen fundite sau alte chestii.Sau daca vrei ceva mai elegant poti opta pentru:http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:16&biw=1024&bih=609.Ca accesorii poti sa iti iei o esarfa draguta si nsite margele care sa se potriveasca cu culoarea dressurilor.
Sper ca te-am ajutat si ti-au placut propunerile mele :*

6 răspunsuri:
| alinutza83 a răspuns:

Esti o frumusica, si merita sa arati bine! De ce nu incerci o fustita cu un un tricouas un pic mulat si niste balerini? Ar fi comod si ai putea dansa chiar toata noaptea: nu te-ar strange colantii, nu ai lesina de cald in blugii, implicit nu ai transpira si nu te-ar innebuni durerea de picioare, si in plus intr-o astfel de tinuta ai fi si foarte eleganta. parerea mea...

| deeuh a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:5, s:0&tx=82&ty=103

| Alexandra_7209 a răspuns:

Daca te duci la un majorat eu te-as sfatui sa porti o rochita simpla si eleganta( modelul ti-l alegi singura) cu niste balerini, sau daca te simti comod in ei chiar niste pantafiori cu putin toculetz.
daca optezi pentru o tinuta cu blugi, atunci trebuie sa ai grija cu ce ii asortezi( depinde de blugi, daca sunt evazati, pe picior).
eu cred ca cel mai bine ar fi sa iei o prietena, sau pe mama si sa mergeti la shopping, poate vezi ceva dragut prin magazine)

| Pufulete_4230 a răspuns:

Www.catman.ro uite aici ceva idei