| RedNose a întrebat:

La majorat trebuie neaparat sa mergi in rochie sau fusta?
ma gandeam sa-mi iau niste blugi, o camasa si pantofi.

7 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Pai majoritatea fetelor se imbraca in rochii sau fuste, eu iti recomand insa sa iti iei ce iti place tie, eu de exemplu la banchet am fost singura in balerini in timp ce restul fetelor erau cocotate pe tocuri de cel putin 7 cm si mureai de ras cand le vedeai ca nici nu isi tin bine echilibrul, asa ca imbraca-te cum iti place tie si in ce te simti comod.

| pwp a răspuns:

Mergi cum vrei si cum iti place..nu exista un cod al vestimentatiei la majorat happy

| JustMusic a răspuns:

Imbraca-te cum vrei si cum te simti bine, nu e obligatori sa mergi in fusta sau rochie.Eu la banchetul de-a opta am fost in pantaloni si m-am simtit foarte bine.

| Iunona a răspuns:

Imbraca-te cum simti. Mai ales daca vei dansa blugii sunt mult mai comozi decat fusta.

Răspuns utilizator avertizat
| lotusblossom a răspuns:

Mergi cum te simti bine. Cel mai important este sa fii tu si sa te simti bine in pielea ta.