| AlexyLuvvU a întrebat:

Help! Peste cateva zile trebuie sa merg la un majorat si nu stiu cum sa imi fac parul T T O sa ma imbrac intr-o bluza mai lunga (cam pana sub fund) si colanti +pantofi cu toc, iar machiajul ma gandeam la smokey eyes (si imbracamintea e tot in culori inchise). As vrea cateva optiuni pentru par... Fundita big grin

Răspuns Câştigător
| Rianana a răspuns:

Buna! Pai poti sa ti-l intinzi cu placa arata bine mai ales ca bluza e lunga big grin ...sau poti sa ti-l faci cret si sa prinzi o parte in spate. Sper ca ti-am fost de ajutor
Distractie placuta big grin

2 răspunsuri:
| ELena30 a răspuns:

Eu zic sa ti faci cateva bucle lejere, sau poti incerca sa ti l impletesti (se poarta) http://www.google.ro/......tp?/search
sau poti iesi in evidenta cu asta http://www.google.ro/......tp?/imgres
Incearca sa nu te machiezi foarte inchis, alege mai mult mov pentru smokey eyes, nu vrei sa pari stilul gothic, daca spui ca imbracamintea e tot in culori inchise :) Funda?

| Ємιι a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=zf6kQ3URKNA
Dacă nu-ți place poți căuta și alte coafuri pe youtube.