| anonim_4396 a întrebat:

Hey big grin o intrebare mai ciudatica... dar cum este cu epilarea definitiva? cum se procedeaza? sunt saloane si in cta care fac acest lucru? e costisitor? am mai auzit ceva si despre o penseta minune care emite nu stiu ce unde si dupa cateva sedinte nu iti mai cresc firele de par in zona sprancenelor? care e treaba? dar pentru epilare definitiva ce solutii sunt? ce minunatii au mai aparut?big grin? fonditsa si puncte la toti!

Răspuns Câştigător
| annaanne3 a răspuns:

Bunaaaaaa. Eu sunt din Cta. Da sunt foarte multe saloane pentru epilare definitiva. Dar nu iti recomand, stiu ca ideea de a nu mai avea parul un timp indelungat iti surade, dar este destul de costisitor si cateodata nu da rezultate decat pentru un timp scurt. Circa 2-3 luni.
Dacaa vrei neaparat sa mergi contacteaza-ma printr-un mesaj pentru a putea sa iti spun mai multe:d:*
te puuuuup. fundita?

2 răspunsuri:
| Effy12 a răspuns:

Este destul de costisitor.Nu iti mai creste parul timp de 5 ani deci este foarte convenabil.Nu stiu daca se face si in cta.De penseta minune nici atatlaughing

| ImmortalQueen a răspuns:

Pai pentru epilarea definitiva: O prietena si-a luat un epilator cu lase r si e foarte bun, eu ti-l recomand. Iar despre penseta 'minune' nu am auzit nimic :p