| anonim_4396 a întrebat:

Hey, dati-mi niste idei cum as putea sa ma imbrac maine la scoala. Am ramas fara idei in pana mea. laughing)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!

Insulete:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Portocalii

http://sb1.shopmania.org/files/product/ro/3913/l_3912023.jpg
Albastru-bleu

http://www.google.ro/......tp?/imgres
Alba cu imprimeu colorat

Cercei albastri

Geaca putin lunga, bej, cordon in talie

Pa-pa
O zi buna!

10 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Depinde de ce haine ai in garderoba laughing

| Cosminovici18 a răspuns:

Pai nu pot sa-ti raspund la intrebare pentru ca nu stiu ce esti fata sau baiat?laughing

| KodrutZ a răspuns:

La fel cum te-ai imbracat si azi. Damn, ce v-a timpit democratia pe tatz, eu cind ma duceam la scoala, fix imbracatul era ultima problema. Adica nu era nici o problema, daca stau bine sa ma gindesc - vine pe mine, e spalat sau cit-de-cit curat? Bun, asta e, am rezolvat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu haine

| kaBooMx a răspuns:

Doamne, lumea e plina de pitzipoance. Adica unii poarta un tricou 7/7 si tu (sa te dai smechera) mai pui si ntrebarea pe TPU.
Avem nevoie de mama omida sa ne raspunda.

| lolita24 a răspuns (pentru kaBooMx):

Daca stiai ca nu ma ajuti deloc, de ce dracu ai mai raspuns? Poate cunosti tu pitipoance da eu nu-s una dintre ele. Cred ca ai tu nevoie de mama omida sa-ti raspunda ce viitor de **** o sa ai... oricum ai dovedit ca n-ai minte.

| andreyutzha a răspuns:

Chiar acum 5 minute stateam in fata dulapului cu aceeasi problemalaughing.pai eu am optat pentru o pereche de blugi o camasa alba bagata in pantaloni o curea subtire neagra si ugg-uri in picioare. poate iti e de ajutor si tie:*

| Ziser a răspuns:

Cu un fular ( sti tu de care de ala de smecher ), tenisi, blugi si un tricou.

| fattyprincess618 a răspuns:

Ce ai mai bun in sifonier big grin iti va da incredere si te vei simti radianta devil => lol ce comment am putut sa las!

| CheToi a răspuns:

Imbracate asa cum simti tu.Eu nu imi pregatesc niciodata hainele de seara, dimineata ma uit si depinde de vreme si cum ma simt eu, asa ma imbrac, mai exact in ceva care sa imi inspire incredere in ziua care vine!