| Huurem1234 a întrebat:

Am ramas in pana de idei...imi puteti da niste exemple despre cum sa ma imbrac maine la scoala? De exemplu: jerseu cu un maieu...Multumesc. Funda pentru cel mai bun happy

Răspuns Câştigător
| Anonima5550121 a răspuns:

Pai inca e iarna, deci sa incercam ceva tinute de iarna.

O pereche de colanti negri ( pot fi si blugi, dar mulati ) cu o bluza de orice culoare si cizme asoratate, sau nu. Nu mai e la moda sa fie neaparat asortat deci ar merge... cu un colier, ce spui?

Altceva ar fi o pereche de blugi de orice culoare, cu o bluza bagata in pantaloni si un hanorac/pulover pe deasupra. Poti adauga o bentita sau o esarfa.

Ghete! Suna binisor, deci o pereche de blugi cu o bluza/pulover cu tinte ( daca nu ai nu e crima, merge si fara ) si o esarfa neagra.

Sa incercam ceva mai lejer, simplu. Blugi/colanti cu un hanorac/pulover lung si larg cu o bluza mai stramta, nu chiar lipita de corp dar in nici un caz lalaie, evident sa aiba un model, un scris cat de mic pe ea.

Blugi cu o bluza si o vestuta, hm, suna tare bine!

Tu porti fuste iarna? O sa-ti spun ceva si despre ele. O fusta stramta la solduri si larga mai jos, maxim pana la genunchi, cu o bluza mulata si asortata, ceva accesorii, si le poti lua cu obisnuitele cizme sau daca ai un look mai rock/punk merg si ghetele. Vine foarte bine cu un palton deasupra.

Fusta mulata, cu stampi colorati si bluza simpla cu model + o brata/colier arata grozav. Niciodata nu va fi scos din moda si arata bine.

Rochie ( ploverul lung si mulat ) arata bestial cu colanti si esarfa. Poti lua cizme sau ghete, depinde cum iti place tie mai mult.

Ar mai fii blugi cu talie inalta, un tricou/ o bluza bagata in pantaloni sau nu ( cum iti place tie ), cu un sacou deasupra. Poate fi si negru sau alb, dar ar da mai bine colorat.

Poate ai voie si cu ceva pe cap. La aproape oricare din tinutele anumerate mai sus poti adauga o bereta sau o basca, ar arata suuuper sweety.

Nu stiu daca te-am ajutat, dar eu ti-am spus ce mi-a trecut acu prin minte, ar fi mai multe dar nu ma pot gandi acum la toate. Bafta multa si sa arati bine!

3 răspunsuri:
| WholeWorld a răspuns:

Daca vrei sa impresionezi incearca costumul lui eva smug.

| Huurem1234 explică (pentru WholeWorld):

Nu am chef de glumele tale de copilas. Daca erai mai destept nu raspundeai nimic straight face

| WholeWorld a răspuns (pentru Huurem1234):

Copilas?laughing fii serioasa, daca era mai despteapta nu puneai intrebarea, ca oricum nu o sa primesti raspunsul dorit happy... Daca ai fi mai creativa poate n-ai mai avea probleme din astea.
PS:Nu te mai da superioara peste persoane pe care nu le cunostihappy.