| BrokenEye a întrebat:

Hey...deci,uite intrebarea.Am un nas gros si vreau sa-l subtiez.Clestele de rufe subtiaza nasul? Daca nu, stiti altceva care sa nu implice bani?laughingIntrebare de om prost dar vreau raspunsuri de oameni destepti.

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Fierastraul rezolva tot

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asa este genetic si nu poti schimba decat prin operatie chirurgicala. Asa ca: bani, bani, bani.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumeste te asa cum te a lăsat Dumnezeu, bucură te că esti sănătos, că nu ai niciun handicap major, multumeste i lui Dumnezeu zi si noapte, si lasă nasul si prostiile, ca toti am fii vrut sa fim Elvis, dar nu este posibil, esti fată sau băiat, ce vârstă ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i din plastelina ca sa-l modelezi tu.

| KanezuY a răspuns:

Prinde-ti nasul de menghina si gata ba laughing