| anonim_4396 a întrebat:

Saliut. :]
Am nas gros si vreau sa-l subtiez.Clestele pentru rufe e bun pentru subtiere?laughingDaca nu,ce as putea folosi?(nu lucruri care sa implice bani)
Intrebare de om prost si etc, dar vreau raspunsuri de oameni destepti.

Răspuns Câştigător
| PeFuga a răspuns:

In nici un caz... Ba chiar s-ar putea ca daca il strangi sa se inflameze si sa se faca si mai mare. Si mai rosu...

Cel mai bine invata de pe Youtube cum sa il subtiezi optic cu ajutorul machiajului.

4 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Nimic. Nu ai cum sa iti subtiezi nasul fara operatie estetica.

| ALGator a răspuns:

Trage aer pe nas și da-l numai pe gură. În felul ăsta nu mai ai nari latarete :-)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca un patent, daca pui si a treia oara intrebarea asta poate ne apucam sa facem cheta pentru nasul tau. laughing