| Minder a întrebat:

Salutare. Cine poate sa imi spuna in ce pot investi bani pentru a face mai multi, poate asa profitabile la inceput am 16 ani. Vreau raspunsuri de la oameni destepti happy. DAU FUNDA URGENNTTT

Răspuns Câştigător
| Negru_Rebeca_2002 a răspuns:

Drogurile nu sunt întotdeauna o soluție bună! și poți fi prins și adio bani!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La varsta asta, nu ai voie sa joci la loto, cazinouri, jocuri de noroc sau altele.
Singura metoda este sa-ti pui alocatia sau ce mai strangi in banca, cu dobanda!
Sa faci bani multi si repede se poate cand ai invesitii mari si le pui pe piata de stoc, dar tu nu ai cum s afaci asa ceva. ma repet, pentru ca esti copil mic inca si nu ai asemena investitii.

| JackR a răspuns:

@DonnaAlba: Bun sfat! rolling on the floor Banca iti da o dobanda de 1.8-2.2% pe an. Rata inflatiei este de 3.0%. Adica, la sfarsitul unui an, pierzi 0.8-1.2% din valoare banilor.

| BuLaNNNeL a răspuns:

La 16 ani tot ce zboară se mănâncă.

| Lostlyric a răspuns:

Ciuperci champignon happy
Nu glumesc. Ai nevoie de un beci umbros si racoros, ingrasamant si acte PFA (numele parintilor). Si, evident, investitia.
Nu e mare smecherie si e foarte profitabil. tongue Documenteaza-te. Eu clar asta as face daca as avea cascaval. laughing

| Necunoscutu92 a răspuns:

Sunt multi factori frate
Dar cel mai profitabil momentan e bitcoinul dar trebuie sa ai un PC destul de bun ele ar fi multe siteuri dar nu primești cât primești la Bitcoin primești sume foarte mici

| Negru_Rebeca_2002 a răspuns:

și eu am 16 ani și caut același lucru!?

| acelcineva24 a răspuns:

Daca vrei sa faci bani urgent, poti vinde droguri, altfel, trebuie rabdare.

| Negru_Rebeca_2002 a răspuns (pentru acelcineva24):

Drogurile nu sunt întotdeauna o soluție bună! și poți fi prins și adio bani!