| LARISSSAAA144 a întrebat:

Hey din nou TPU! Vreau sa-mi spuneti si mie daca stiti un remediu pentru piele ca sa o am curata si stralucitoare.Eu o am asa uscata si o dau cu tot felul de creme si am grija de ea dar mereu e uscata mai ales pe frunte.DAU FUNDA, CHIAR AM NEVOIE DE CEVA SA-MI REPAR PIELEA

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

De o rutină de skincare, nu numai cremă hidratantă.
Apă micelară, gel de curățare ( cerave ten uscat), cremă hidratantă ( tot de la ei sau de la the ordinary ), spf.

4 răspunsuri:
| LARISSSAAA144 explică (pentru zurick):

Eu deja curat si cu apa micelara si cu gel de curatare si dau si cu o crema, dar tot am pielea naspa nu stiu csfbroken heart(

| zurick a răspuns (pentru LARISSSAAA144):

Dermatolog?
Pe mine m-a ajutat mult ^^

| zurick a răspuns (pentru LARISSSAAA144):

Poți încerca si acid hialuronic înainte de crema hidratantă. ( trebuie să ai pielea umezită înainte )

| LARISSSAAA144 explică (pentru zurick):

Da,mssss multtt, o sa incerc si sper sa am un rezultat=)