| anonim_4396 a întrebat:

Hey;} Doresc sa-mi achizitionez o placa de intins(preferabil +ondulat) Remington, insa, sunt o multime.si nu stiu pe care sa o aleg. Poate ma puteti ajuta cu vreo parere, link.thinking 10x!

Răspuns Câştigător
| dynasmile21 a răspuns:

Buna :D Eu nu am Remington, dar ma multumesc cu Philips si sunt foarte incantata de el :D
asta este modelul:
http://images.google.ro/......tp?/imgres
l-am cumparat cu uscator cu tot la 200 RON sau 180 Ron numai stiu. Poti sa faci niste bucle superbe cu el, daca te pricepi putin(gasesti pe YouTube videouri, care te ajuta si iti explica). Cu acest raspuns vreau sa distrug mitul cum ca Remingtonul este cel mai bun. NU este adevarat! Cel mai bun producator de placa de intins parul este CHI, care nu cred ca se gaseste in Romania. :)
PS: un CHI porneste de la 100 $, dar este extraordinar

1 răspuns: