| BlackBVB a întrebat:

Hey! Exista reginuri sau exercitii fizice care te ajuta sa dai jos grasimea de pe solduri si picioare(nu am grasime pe picioare dar sunt cam groase coapsele)sau macar niste sfaturi?
Mlt de ajutor!

1 răspuns:
| mamasita00 a răspuns:

Pentru solduri faceam eu un ex. Stai intinsa pe jos, pe o parte, indoi piciorul de deasupra, si il ridici. In acelasi timp ridici si capul si incerci sa vi cu piciorul cat mai aproape de cap. Nu stiu daca ai inteles prea bine cu am explicat:-s Iar pentru picioare uite aici un site de pe care fac si eu

http://www.youtube.com/watch?v=uLIfN-31Bgs