| GirlxD a întrebat:

Hey feteleor! am o intreare:stiti cum sa scap de cosuri pana cand incepe scoala va rog sa nu fie cu cosmetice cumparate din diverse magazine. daca stiti as vrea in stil tratitional

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai eficiente tratamente naturiste sunt otetul de mere(in special pentru cosurile stoarse, intrucat grabeste vindecarea)si usturoiul.Usturoiul taie-l feliute subtiri si maseaza zonele afectate cu partea zemoasa a acestuia si lasa-l sa actioneze cat mai mult timp(cateva ore; minimum 4). Otetul se aplica pe zonele afectate si se lasa sa actioneze cat mai mult timp, exact ca in cazul usturoilui.In schimb,rezultatele obtinute depind de fiecare tip de ten in parte, iar rezultate atat de rapide sunt destul de greu de obtinut, indiferent de tratament(cu exceptia cazului in care problemele nu sunt foarte grave). Numai bine.

7 răspunsuri:
| Anduuu a răspuns:

Draga eu stiu ceva ce da randament in 1 saptamana...nu scriu aici, da-mi un mesaj si-ti spun! Te asigur ca nu glumesc dar cred ca nu vei incerca ceea ce-ti voi recomanda si vei lua in ras! Totusi daca te intereseaza da-mi un mesaj! E natural, nu dai bani pe nimic si scapi de cosuri! Si eu am as cand mi s-a spus si nu am incercat dar asta mi-a ramas ca ultima solutie si acum am un ten perfect fara cosuri!

| ArianaDwen a răspuns:

Incearca cu miere,lamaie(zeama), zatz de cafea, si scapi in 2-3 zile de cosuri! Incearca Neaparat! Funda? Vot?

| iloveusa a răspuns:

Si eu sufar de asa ceva si toata lumea zice ca dispar cu timpul.dar eu nu vreau sa astept si sint sigura ca nici tu.eu folosesc cutaden de 2 zile si sper sa dea rezultate.

| GirlxD explică:

Cosurile mele se afla pe frunte si sunt putin cam rosii, pe nas am multe puncte negre si cu orice mas da ele tot raman si pe laterale langa ureche.In loc sa cumpar produse as prefera sa folosesc metode "babesti" dar nu stiu care sunt...

| GirlxD explică:

Multumesc pentru raspunsuri.Deocamdata nu pot vota dar va promit ca dupa ce voi scapa de statusul de membru junior o sa va votez raspunsurile

| GumăOrbit a răspuns:

Pai poti sa incerci sa te speli cu sapun pe fata si te clatesti foarte binehappy P.s La mine a functionatwinking Baftakiss

| Alinussss a răspuns:

Buna Laurika138. Daca chiar doresti sa scapi de cosurii repede si garantat iti recomanda sa incerci produsele cosmetice Ladys.Sunt incercate si merita.Rezultate imediate la preturii fara concurenta! La Ladys o sa gasesti baton corector care usuca cosuriile si le ascund, dupa aplicare cosul se usuca si dispare si in plus ai un beneficiu major(cosul este ascuns pana cand dispare), s au daca te intereseaza sunt si produse pe baza de creme si sau gel pentru curatarea tenului.Incearca si o sa ramai surprinsa de efectele imediate.www.ladyscosmetics.cabanova.com sau putem sa vorbim pe un id de mess pentru mai multe detalii.