| rihanna7865 a întrebat:

Cum scap de petele rosii ramase de la cosuri cat mai rapid? (pana incepe scoala daca se poate) crying va rog sa ma ajutati arata foarte urat...

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe cremă reparatorie a dermului, găsești la farmacie.
Pa, pa.

| Siracuzia a răspuns:

Bună!

Sfatul meu este să mergi la un consult la dermatolog... căci dacă încerci tu diverse produse, s-ar putea să îţi faci şi mai mult rău.

| mona a răspuns:

Incearca o crema hidratanta cu argila sau crema de galbenele si arnica

| ovidius a răspuns:

Propolisul face minuni. Crede-mă!

| AndreeaRox a răspuns:

Roseata va disparea in timp, dar daca vrei sa scapi mai repede de ea poti folosi o crema de galbenele sau zineryt (il gasesti la farmacie, costa aprox. 30 de lei)

| diavolitadulce a răspuns:

Buna, daca nu reusesti sa scapi de ele, cumpara un creion corector, sau orice alt tip de corector dar care sa contina si vitamina A, benefica pielii. Asa le vei putea acoperi happy

| elena445 a răspuns:

Da-te cu fond de ten nu scapi de ele dar ti le acopera.

| tinka1 a răspuns:

Trec de la sinewinking

| lolelia a răspuns:

Fa-ti un tratament la cosmetica, o sa-ti treaca

| Nistor_Carmina_1994 a răspuns:

Buna! Pentru pete si cosuri poti folosi ulei ricin sau crema de la Farmec pentru pete si pistrui. Sper ca te-am ajutat