| EuAndreia a întrebat:

Heyyyyy TPU! Cum pot sa scap de cosuri pana incepe scoala?crying unei fete nu ii sta bine cu cosuri! Plzzz fundita pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| NoMoreWords a răspuns:

BUna Katte, si eu am aceeasi problema.Am gasit un remdiu foarte bun,sapunul cu sulf(il gasesti la farmacie), dar eu am facut prostia de a-mi stoarce cosurile si am niste urme urate pe fata, dar oricum incep sa treaca...Ai grija cu mainile murdare pe fata si nu stoarce cosurileee!

7 răspunsuri:
| Maryse a răspuns:

Spala-te dimineata si seara pe fata, si eventual da-te cu o crema buna impotriva cosurilor. Daca vrei poti sa folosesti si masti, le gasesti peste tot pe net.

| Bringthatbass a răspuns:

. Si eu am aceeasi problema! Mie jena sa ma duc la scoala cu cosurile pe frunte {acolo am eu}. Pai eu folosesc ClARASIL... sau cum se scrie happy. Se foloseste de 2 ori pe zi, dimineata si seara, si nu este numai pentru cosuri ci si pentru un ten mai fin si curat happy. Eu mi l-am luat de la DM, dar poti folosi si ceva de la Nivea cuma r fi Nivea Skyn... aapp se aplica pe o discheta demachianta si trebuie sati clatesti fata ulterior {inainte}! ` Bafta! `

| αηÐℜε a răspuns:

Cumparati o crema pentru cosuri, sau poti sa-ti iei sapun pentru cosuri si eu am avut si cam intr-o saptamana mi-au trecut.

| darkcriss1 a răspuns:

Pai uite eu ma dau cu o crema de cosuri care isi face efectul daca vrei iti las numele aici eritroacnol

| pietraruana a răspuns:

Incearca cu zineryt te va ajuta fff mult

| LeStiuPeToate a răspuns:

Incearca in primele zile de scoala sa porti o sapca

| LeStiuPeToate a răspuns:

Pune-ti o sapca in cap