| AntoniaAndreea2014 a întrebat:

Hey fetelor! (această întrebare este pentru fete, în special, dar dacă băieții au ceva de spus, pot să spună ). Deci, peste câteva luni merg la o nuntă și nu știu ce fel de rochie și pantofi / balerini să port. Am 13 ani, deci dacă m-ați putea ajuta cu o părere, un link de pe un anume site, v-aș fi foarte recunoscătoare. Mulțumesc anticipat. :* happy Dau fundă.

3 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu îți recomand să face comandă pe internet pentru rochie, pantofi și accesorii. Comanda poate întârzia, iar marfa poate nu îți vine cum te așteptai. Mai bine caută prin magazine o rochiță, dar nu scurtă ca să se vadă totul. O rochiță până la genunchi sau puțin mai sus de genunchi. La vârsta ta poți opta pentru rochițele de culori deschise, se potrivesc vârstei tale. Nu alege pantofi cu toc sau platforme, o să îți deformezi picioarele și nu poți dansa mult cu ele deoarece te obosesc și îți fac răni.
O pereche de balerini eleganți și simpli, culoarea tu ți-o alegi în funcție de preferințe.

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Găseşti zeci de modele de rochii pe We heart it. Depinde de gusturile tale acum. Eu zic să cauţi acolo pentru că ai de unde alege.
O seară bună!

| dianabaumli a răspuns:

Woow, o nuntă...eu zic să te uiți pe pagine www.famevogue.ro, unde găsești mai multe modele de rochii precum și dimensiunile exacte după care poți să te ghidezi.