| LoCa_Jojo_1991 a întrebat:

Hey fetelor! am si eu o intrebare care ma macina happy ce produse folositi pentru parul cret? tot vad pe strada fete cu parul cret cu buclele atat de bine definite si sunt curioasa, eu am parul cret si ale mele nu sunt chiar asa.
va multumesc
va funitzesc :X

2 răspunsuri:
| Lavii2000 a răspuns:

Si eu sunt tot creata... Eu dimineata imi umezesc peria cu putina apa apoi te pietpteni delicat, astepti sa se usuce putin apoi daca vrei poti sa dai cu putin fixativ... Daca nu.ti place asa, i-ati spuma pentru bucle de la Loreal. Sper sa te-am ajutat.

| LoCa_Jojo_1991 explică:

Spuma de la L'oreal nu am incercat-o. Desi toate spumele de par nu ma ajuta a imi definesc onduleurile, mai de graba mi se lasa ori se fac super super creti laughing iar cu peria o sa incerc chiar azi. mersi mult, pupici :*