| nikolettta a întrebat:

Am cateva intrebari pentru fetele cu parul cret natural.Cu ce sampon va spalati si ce masca utilizati? Ce produse de styling mai folositi(spuma etc) si cum il ingrijiti sa mentineti buclele frumoase?

2 răspunsuri:
| Adelinaadde0 a răspuns:

Buna, din punctul meu de vedere produsele de la Sabon sunt printre cele mai bune. Am testat si șampoanele si maștile si balsamului iar toate mi se par incredibile. Dupa ce ma usuc pe par folosesc serul de par tot de la ei. Chiar daca sunt putin mai scumpe mi se par extraordinar de bune. O varianta mai ieftină ar fi produsele de la syoss pe care le alegi in funcție de tipul tau de par. Toate mi se par la fel de bune si își fac treaba bine. Ca spuma de par o folosesc pe cea de la Balea care își face si aceasta treaba foarte bine iar pentru pastrarea buclelor poți folosi tratamentul pentru bucle de la balea.

Sper ca te am ajutat

| Rebecca135 a răspuns:

Buna,eu folosesc produse de la firma pantene cum ar fi:
-pantene nature fusion oil therapy shampoo
-pantene nature fusion oil therapy conditioner
-pantane nature fusion oil terapy 2 min masque
-pantene nature fusion elixir with argan oil
eu produsele astea le folosesc laughing)
sper ca te-am ajutathee hee