| TnCristinaa a întrebat:

Hey fetelor! As vrea sa ma vopsesc, dar nu stiu ce culoare mi s-ar potrivi.Sunt satena si am ochii verzi.Ce culoare ar merge? Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Happy4you a răspuns:

Buna! In primul rand vreau sa iti spun ca deja ai o combinatie frumoasa intre culoarea parului si culoarea ochilor. Daca vrei sa te vopsesti, consider ca blondul e cea mai potrivita alegere. Cel putin, nu te vad bruneta sau roscata. Insa, cred ca e o schimbare brusca de la saten la blond, asa ca te sfatuiesc sa iti deschizi incet incet parul cu nuante de blond, nu direct. Asta ramane la alegerea ta! Dar poate pe parcurs vei gasi o alta culoare mai interesanta, undeva la mijlocul dintre saten si blond. Mult succes! Funda? kiss

9 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

La ochii verzi le sta bine la brunete si roscate, asta in cazul ca doresti o schimbare, blondul nu oricui ii sta bine si in plus de asta arde parul daca vei folosi prafurile pentru deschiderea lui. Gandeste-te inainte cand vrei sa abordezi o culoare mai deschisa a parului tau. Poti merge la un salon bun din orasul tau si sa-ti faci schimbare acolo cat si sfaturile primite de la un stilist.

| NeimaginabilA a răspuns:

Natural, Dumnezeu nu face greseli.

Răspuns utilizator avertizat
| AlissBrie a răspuns:

Brunet Intens :*

| RebeleGirl a răspuns:

Bruneta! :* parul negru cu ochii verzi rezulta un contrast superb! Cauta pe net fete brunete cu ochii verzi ca sa te asiguri singura! happysper ca te-am ajutat.

| Linda724 a răspuns:

Ti-ar sta bine blonda sau roşcata, dar nu uita ca si culoarea ta naturala iti sta foarte binewinking

| Chelsy a răspuns:

Brunet. Acest par (brunet) merge foarte bine cu ochii verzi :*
Dar depinde cum esti tu, serioasa sau haioasa big grin