| Goddessss a întrebat:

Hey, fetelor!
Ce marcă de vopsit părul îmi recomandați cel mai mult? Care vi se pare mai bună si care a funcționat frumos si v-a plăcut?
Daca v-ati vopsit una părul blond inchis, ce vopsea ati folosit si era aceeași culoare ca si pe pachet?
eu am parul un blond auriu inchis, dar la rădăcini e oribil cum nu da Soarele pe el si arata ciudat in mai multe feluri.

2 răspunsuri:
| dragodana a răspuns:

Salut! Sunt bruneta si folosesc L'Oreal Recital Preferance-Brasilia.Este exact culoarea mea naturala, dar pe cutie arata un saten inchis si pe parul meu iese brunet.Totusi,este o vopsea buna.

| iamcristinab a răspuns:

Buna, eu folosesc de ceva timp vopsea fara amoniac, chiar daca nu rezista asa mult ca cea cu amoniac, nu arde parul atat de rau.Eu folosesc Garnier:

https://www.google.com/......ps?/search