| NikDeea a întrebat:

Hey. Fetelor, cum as putea sa imi fac parul in prima zi de scoala? Am parul Pana deasupra Stomacului. Nu am breton; D. Voi cum vi'l Faceti?
Fundaa happy

Răspuns Câştigător
| Patry a răspuns:

Spala-te pe par si impleteste-ti multe codite in par in timp ce iti este parul ud si stai o noapte cu ele si dimineata desfati-le. O sa vezi ce frumos o sa iti stea parul :*

10 răspunsuri:
| SweetSecrets a răspuns:

Hey:)! Ai putea sa il lasi desfacut si sa-ti ondulezi bretonul cu placa sau sa-ti pui o bentita. Daca vrei insa sa-l prinzi iti poti face o coada de cal ca in pozele:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
O alta idee ar fi o coada impletita intr-o parte:

http://www.google.ro/......tp?/imgres
Cam astea ar fi coafurile pe care ti le recomand, ideea este sa nu fie ceva sofisticat, ci mai degraba ceva simplu si lejer:*:)

| Adrianetc a răspuns:

Chiar trebuia sa folosesti cuvintele "prima zi de scoala?"sad

| Roses a răspuns:

Mi-as fi facut spic numai ca parul meu e un pic dupa umeri si e tuns in scari si nu pot singura(nici macar nu stiu cum se face). Fa-l in spic,sau coc, sau puneti o bentita mai grosuta, sau fa-ti o coada de cal, dar mai lejera, off sunt prea multe modele happy

| Roses a răspuns:

Si o sa-mi pun bentita. happy

| Kasia a răspuns:

Eu inainte de scoala imi vopsesc parul pentru ca mi-au crescut un pic radacinile, sunt blonda si se vede urat si imi tund varfurile.mentionez ca parul meu e mediu.In prima zi de scoala mi-l indrept si mi-l dau cu un produs pentru stralucire.Inainte de scoala imi fac o masca ca sa aiba un aspect sanatos.Tu poti sa ti-l indrepti pentru ca e lung si o sa arate bine, sa-l faci bucle lejere sau sa iti faci un coc in crestetul capului.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu o sa mi-l las desfacutwinking, de obicei il tin in coada impletita dar vind o zi mai speciala il las desfacut. Daca vrei niste sfaturi eu imi fac parul in mai multe feluri si ma uit in oglinda cum imi sta mai bine dar daca nu esti sigura pe tine ia o prietena sa te ajute.
In fine SUCCES!winking

| Soowhaat01 a răspuns:

Poti sa ti-l pui pe bigudiuri, sa iti faci o suvita sau sa te duci la coafor.

Eu inca nu m-am ganditthinking

Cred ca o sa imi fac o coada impletita.

Sper ca te-am ajutat.
Peace^^♥

| didii5 a răspuns:

Nu este un evenimen special, poti sa iti faci parul cu vrei tuhappy, eu am sa il las desfacut.winking

| Alysson1997 a răspuns:

Ai putea sa ti-l prinzi in coada de cal. undeva sus.eu mi-l fac cochappy