| BountyLoverXD a întrebat:

Hey fetelor (si baieti daca sunt), voi folositi placa de indreptat parul?

Răspuns Câştigător
| ankadiana9 a răspuns:

Da,dar foarte rar...cam de 3 ori pe an ma fac cu placa si astfel nu mi se arde parul prea rau plus ca folosesc un spray care se foloseste inainte de indreptare pentru ca parul sa nu se arda sau sa se rupa. Sper ca te.am ajutat!happy

5 răspunsuri:
| JamilaGizeh a răspuns:

Nu,si nici nu iti recomand, cunosc fete care obisnuiesc sa foloseasca placa, si si-au cam sticat parul.sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,dar in limita bunului simt.Adica am grija si de sanatatea parului meu, nu doar de aspect.Am parul drept de obicei, dar cateodata mai se "increteste la varfuri" si atunci ma indrept, doar daca este ceva important.

| Inela a răspuns:

Nu de obicei. happy Nu prea prinde bine la sanatatea parului si in plus eu nici nu prea am nevoie ca parul meu e destul de drept. big grin

| robe_5426 a răspuns:

DA.dar depinde ce placa trebuie sa fie o placa buna.Ex: placa din ceramicabig grin!

| pynkdya a răspuns:

Eu o folosesc doar la ocazii.Ti-as sugera sa nu o folosesti foarte des pentru ca ti se va arde parul...Stiu din propria experienta...happy