| oannah a întrebat:

Hello,
Ce placa pentru indreptat parul este cea mai buna? Voi ce placa folositi?

Răspuns Câştigător
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Eu iti recomand Remington : http://www.tpu.ro/......multumesc/
uite inca cateva intrebari asemanatoare cu a ta, iar raspunsurile poate te vor ajuta: http://www.tpu.ro/beauty/care-este-cea-mai-buna-placa-de-intins-parul/
http://www.tpu.ro/......unditza-x/
http://www.tpu.ro/......im-230-de/
Pa, pa

12 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Multumesc pentru apreciere :*

| cornculapte a răspuns:

Din cate stiu, cele de la Remington sunt foarte bune. Eu am cu dubla protectie, ceramica si teflon si indreapta foarte bine. Am luat-o cu 2 ani in urma si am dat vreo 2 milioane 500 pe ea, dar pot sa spun ca a meritat.

| chocolatemuffin a răspuns:

Eu folosesc de la Remington, am una cu dubla protectie cu ceramica si teflon, am luat-o acum o luna cred, dar inainte foloseam una de la alta firma, nu mai stiu exact cum se numea, nu era prea cunoscutabig grin.asta care o am acum e super, si am dat in jur de 120 lei cred(era ceva oferta la placi, la Flanco)

| Anna_3775 a răspuns:

Eu am auzit ca sunt foarte bune cele de la Remington, eu folosesc de la Wella, dar de la Wella nu iti poti lua foarte isor, decat daca ai PFA sau ceva de genul. Eu iti recomand firma "Remington"! Succes!

| CookieTsang a răspuns:

Placa de ceramica ^_^

celelalte iti ard parul ^_^

| ellastupidlove a răspuns:

Cele de la Remington sunt extraordinare love struck chiar daca sunt scumpe sad
Eu mi am luat una acum 1 saptamana de la Remington S1052 la 210 RON :*

| oannah explică:

Multumesc fetelor pentru raspunsuribig grin. Cu siguranta voi cumpara de la Remingtonhappy :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc de ceramica de la Remington, si e foarte buna nu arde prul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Remington

| gya_8439 a răspuns:

Hello, eu am de la Remington poti sa si ondulezi sa si indrepti eu sunt multumita de ea

| alice_6172 a răspuns:

De ceramica si firma REMINGTON e foarte bunatongue...

| Zzz_5296 a răspuns:

Regminton(e foarte buna!).