| MonsterBunny a întrebat:

Odata la cat timp folositi placa de indreptat parul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, unii o folosesc doar ocazional, altii o folosesc zilnic. Dar este recomandat folosirea mai rara a acesteia, arde firul de par.

12 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Pai eu il fac cu placa de 3 ori pe saptamana iar in fiecare an vara nu imi indrept deloc parul il tin mereu prins si primavara si toamna am o luna cand nu indrept parul si il prind. Eu asta fac de 1 an de cand am descoperit placa de par, oricum nu am parul ars deoarece dupa cum vezi 5 luni pe an nu imi indrept parul uneori chiar 6 si in rest folosesc o placa mai scumpa dar care nu imi arde parul vizibil si folosesc un ser ce reface structura parului imi dau cu el de fiecare data inainte sa folosesc folosesc placa si dupa ce am folosit-o.

| EmaEmax a răspuns:

Maxim,de doua ori pe luna big grin

| Chérrrie a răspuns:

Eu o folosesc o data la 2 zile.

| Amelya02 a răspuns:

O data la 3 luni

| Céline7 a răspuns:

Eu o folosesc numai cind am ocazii speciale love struck

| Simiina8 a răspuns:

Pai nu foarte des...Dar poti sa te faci cel putin din2 in 2 zile ca sa nu ti-l arzi... La fel fac si eu :X

| wforweirdo a răspuns:

Eu nici cu uscătorul nu mi-l prea usuc, că se face naşpa, îmi place să îl las aşa wawy. Deci foarte rar, să zicem, de două ori pe lună, maxim.

| Shatteredx a răspuns:

In fiecare dimineata. Parul mi-e varza, ars. Sa faci si tu asa, sa nu fiu doar eu cel cu parul ars! Spor

| Areen a răspuns:

Eu o folosesc numai dupa ce sa spal pe cap. Asa dureaza 1 saptamana intreeaga. :* Si asa nu-ti arzi asa de tare parul sad.

| oliviaa29 a răspuns:

O data la 3 zile este cel mai sanatos, in cazul in care folosesti des placa.

| KiddaTeChisaInFrezaBwa a răspuns:

Eu` o folosesc odata la 3-4 zile :].

| BeHappyKitty a răspuns:

De cate ori ai nevoie.thinking