| mmeme560 a întrebat:

Hey,folosesc crema farmec pentru pistrui! Uneori nu prea simt piscaturile acelea, de ce? Nu isi face efectul?

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Aha, deci cineva pe net a zis ca pisca, eu iti spun ca daca nu scrie pe cutia cremei, daca nu ti'a spus farmacista ca trebuie sa piste eu zic sa nu o mai folosesti, orice pisca, ustura etc este un sem ca tenului tau nu ii prieste respectiva crema, dar daca nu te mai pisca o poti folosi pana ajungi la 6 saptamani insa daca iar incepe sa te piste eu spun sa nu o mai folosesti.

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Pai am citit acum un pic desprea ea pe net si spune ca trebuie folosita 6 saptamani si am vazut destule pareri bune despre aceasta crema, dar scuza'ma ca te intreb dar scrie cumva pe ambalj ca trebuie sa piste sau ti'a zis cineva ca trebuie sa piste?

| mmeme560 explică (pentru KellyGreen):

Pai pana acum pisca, si la un rewieu, scria ca pisca...

| KellyGreen a răspuns (pentru mmeme560):

Aha, deci cineva pe net a zis ca pisca, eu iti spun ca daca nu scrie pe cutia cremei, daca nu ti'a spus farmacista ca trebuie sa piste eu zic sa nu o mai folosesti, orice pisca, ustura etc este un sem ca tenului tau nu ii prieste respectiva crema, dar daca nu te mai pisca o poti folosi pana ajungi la 6 saptamani insa daca iar incepe sa te piste eu spun sa nu o mai folosesti.

| znstr a răspuns:

Poate pielea ta s-a obisnuit cu crema si cu piscaturile acelea de care spui, si de aceea nu le mai simti. Eu n-am incercat asa ceva (nu am nici pistrui), asa ca nu iti pot da prea multe indicatii.