| AndraAlee a întrebat:

Hey Girls!Am parul ondulat si mai jos putin de umeri, si breton intr-o parte.Dati-mi si mie niste idei cum sa imi mai fac parul la scoala,pentru ca m-am saturat sa il las in fiecare zi desprins.
Mersi mult :*

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prinde-ţi bretonul sus cu o clemuţă, întinde-ţi părul, lasă-ti 2 suviţe in faţă sau împleteşteti-l într-o parte.

| superdemi a răspuns:

Dupa ce ai scris ai un par superb prindel sus in coada si lasati doua suvite in joc una in dreapta si alta in stanga.

| blueyes13 a răspuns:

Il poti impleti in partea si bretonul la fel...o sa iti stea superbatting eyelashes

| xLexy a răspuns:

Prinde-ti bretonul cu o clama si lasa-ti fruntea libera la mine e super asa, sa vezi ce frumos o sa se vada buclele.
Sau poti sa iti prinzi doua codite dragute sus, ceva diferit de ceilalti nu strica nu?winking

| Popa_AnDruta_1996 a răspuns:

Daca ai placa ti-l indrepti ( funda?)

| thelucifer a răspuns:

Ai putea sa iti faci o coada impletita iar bretonul sa-l prinzi sus cu o clamita