| Noemy99 a întrebat:

Hey...imi spuneti si mie cum se fac bratarile alea din ata...acelea mai impletite sau cu alte modele.plz dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| LarisaOana a răspuns:

Http://www.clopotel.ro/......ei-80.html
funda?

6 răspunsuri:
| christina94 a răspuns:

Eu am invatat din video acesta : http://www.youtube.com/watch?v=uXxAcnaBHlo . Bafta :**

| Larisssaa a răspuns:

Pe youtube gasesti cate filmulete vrei :X

| bibbiii a răspuns:

Se numesc bratarile prieteniei:* Ai nevoie de ata mai groasa ca sa le faci. Nodurile sunt simple si le gasesti pe youtube. Sper ca vei reusi sa le faci pentru ca sunt la moda si poarta majoritatea fetelor. Mult succes si sper ca te-am ajutat!:*

| Simina1619 a răspuns:

Scrii pe youtube: frendship bracels (nu cred ca am scris bine laughing)

| dragutzica17 a răspuns:

Buna...pe youtube poti gasi.scrii bratara prieteniei si iti arata acolo cum sa procedezi... fundabatting eyelashes