| ߪÐÐKÿÐ a întrebat:

Hey :* In ultimul timp parul nu'mi sta nikicum ...cum asi putea sa'l aranjez ca sa arate cat de cat bine? (nu'mi sta bine cu parul prins)
Fundahappy:d

Răspuns Câştigător
| bybuu13 a răspuns:

Buna! Nici mie nu-mi sta bine cu parul prins in coada... si nici daca am prea mult volum la par straight face. Lasa-l desprins. Eu am breton intr-o parte pe partea stanga happy si imi fac carare intr-o parte... nu stiu daca ai inteles, daca nu ai inteles lasa-mi mesaj pe privat cu id tau si iti explic atunci mai bine big grin kiss

1 răspuns:
| biiibs a răspuns:

Lasa-ti parul desprins si uneori incearca sa-l mai faci cu placa sau cu ondulatorul(ca sa nu fii mereu la fel )[si daca ai breton prinde-l uneori cu o clama intr-o parte sau sus]big grin