| lexxaba a întrebat:

Hey.
M.am saturat sa am firul parului foarte >gross`:p Ce as putea face pentru a. l avea mai subtire?thinking

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Emmeii a răspuns:

Bună.

Din punctul meu de vedere, ar trebui să te consideri norocoasă că ai firul de păr gros. Şi al meu e la fel, dar se despică extrem de repede. Sincer, cred că ar trebui să te bucuri că ai părul aşa.; 3.

Nu cunosc nici o metodă de a subţia părul. Îmi pare rău. c;.

Cheers!; D

| JoAnne9 a răspuns:

Hei.Deci multe fete au firul parului subtire si vor sa il aiba gros.Esti foarte norocoasa ca il ai asa.Eu zic ca e un atuu, dar daca esti ca si mine si ti se pune pata pe ceva tin sa te anunt ca s-au invetntat trantament doar pentru a-l ingrosa...pentru subtiere...nu stiu! Funda?