| Dana_8418 a întrebat:

HEy:*... m-am tuns si eu bob de cateva zile insa nu sunt prea convinsa ca imi sta bine.Toti zic ca imi sta mult mai bine(mentionez ca aveam parul foarte lung) insa cred ca zic ca imi sta bine doar sa ma simt eu binesad voi ce parere aveti? astept raspunsurile voastre mersi anticipat:*

Răspuns Câştigător
| Angiutssa a răspuns:

Daca tu esti cea de la avatar iti sta foarte bine.Gandeste-te ca parul scurt se intretine mult mai usor, plus ca tunsoarea bob este la moda. Exista nenumarate feluri prin care iti poti aranja podoaba capilara:poti sa-l tapezi la spate, sa-l ciufulesti, sa-i faci bucle.
Uite si niste poze:
http://www3.pictures.zimbio.com/img/5519/Alicia/1188l.jpg
http://www.tunsori-noi.com/......ashion.jpg
http://www.tunsori-noi.com/files/images/tunsoare-main.jpg

9 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Din cate vad din poza ta, iti sta super!

happy

| Angiutssa a răspuns:

Multumesc pentru fundita.Ma bucur ca te-am ajutat.
Imbratisari.happy

| Nimic special a răspuns:

Fata de la avatar arata super:X.
Si eu am fost vara trecuta tunsa bob si aveam un par lung si frumos acum e varzastraight face, dar sa nu`ti para rau de par ca ai o viata si nu poti sta toata viata cu parul lung, mereu o schimbare de look e bine venitahappy

| sy46 a răspuns:

Iti sta foarte bine

| Ganduri albe a răspuns:

In primul rand iti spun ca sunt o persoana directa. Constat ca esti foarte draguta cu aceasta freza.

| mihaibrasov a răspuns:

Eu zic ca arati ok. Conteaza cum ti se pare tie si cum te simti TU in propria-ti persoana. Mai lasa-i pe altii... Intr-un final e vorba de tine in orice pas al vietii.

| Myu a răspuns:

Daca lumea zice ca iti sta bine, chiar iti sta. Tu esti in poza, nu? Iti sta bine laughing
Totusi cred ca nu esti sigura pe tine pentru ca inainte aveai parul foarte lung si acum a mult mai scurt. In timp te vei obisnuii si cu lungimea asta si vei constata ca iti sta bine.

| Madalina_5058 a răspuns:

Mie imi place cum iti sta. te pup :*

| Dana_8418 explică:

Mersi tuturor:*