| anonim_4396 a întrebat:

Hey.maine ma duc la o petrecere si vreau sa'mi pun niste blugi rosii... ce tricou as putea sa port...sau ce combinatie sa fac. voi fetele, aveti vreo idee? happy

9 răspunsuri:
| Alynutzaaa a răspuns:

Ai putea sa iti iei un maieu negru deoarece aceste doua culori arata foarte bine combinate! Pont : tricoul sa fie cat mai simplu : http://2.bp.blogspot.com/......-style.jpg

Ai putea lua un tricou alb si o vesta peste de culoare inchisa peste el : http://2.bp.blogspot.com/......-style.jpg

Succes!

| FunnyLoOVe a răspuns:

La niste jeansi rosii poti purta un tricou alb cu un desen haios, daca se poate ca desenul sa contina si putin rosu iar peste tricou ai putea sa iti ei un pulover din acela scurt cu nasturei mici, subtire dar sa il lasi descheiat de culoare alb sau rosu sau chiar gri si ca accesoriu poti adauga un lantisor din argint lung sau chair doua si sa ai ceva agatat de el

Funda?

| roisin a răspuns:

Poarta un tricou alb cu un imprimeu, ceva sau unul maro/maro-deschis/bej.

| annakarenina a răspuns:

Daca este o petrecere dimineata poti purta o bluza alba, daca e la pranz, incearca una gri, si poti incerca ceva rosu sau negru.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu.sunt genul ala mai nebun si imi place sa ma imbrac foarte colorata, daca ai vrea niste blugi rosii ma gandesc la un tricou sau maieut galben, verde sau movsmug

| ina188 a răspuns:

Un tricou verde ar merge perfect big grin

| 006iulia a răspuns:

pai poarta un tricou negru sau albastru. sa iesi in evidentahee hee

| rozadiane a răspuns:

Merge un tricou bleu-marin inchis.se poarta combinatiatongue