| Helăăăăăuu a întrebat:

Hi, guys! Sunt fata si am 13 ani. De Halloween dam un party la scoala. Tinand cont ca nu toti se vor costuma, iar eu vreau sa port ceva lejer, ar fi bine sa imi iau blugi rosii, un tricou alb si o caciula de Mos Craciun? Voi ce idei mai simple aveti? big grin

4 răspunsuri:
| Leptosome a răspuns:

Si scoala mea da, si am aceeasi conceptie asupra costumului.
Pai poti sa-ti pui o palarie de vrajitoare si un colier cu craniu. Ori niste urechi de pisica si sa-ti faci unghiile albe.
Vampir, iti pui doar niste colti in gura si haine negre.

| zekor a răspuns:

Hainele nu conteaza.
conteaza sa te simti bine si sa te distreziwinking

| Helăăăăăuu explică (pentru zekor):

Daca imi iau costumul din nastere? thinking

| zekor a răspuns (pentru Helăăăăăuu):

Buna asta (costum din nastere) laughingMerge si ala(costumaşhul) oricum nu ai ce arata deocamdata sad esti doar un boboc care-i pe cale sa se transforme intr-o floarewinking dar mai e pana atuncibig grin
Ceva simplu poti incerca cenusereasa sau pe zdreanta love struck bwahahahaha bwahahaha bwahahahahaha love struck halloween placutwinking fetito(auzi la ea costum din nastererolling on the floor))))))sigur ai 13 ani?