| anonim112415151 a întrebat:

Trebuie sa merg la o nunta si as vrea sa va cer parerea:

Pe zi, as dori sa imbrac niste pantaloni scurti nici de stofa, nici de blug, stiti voi, exista acea combinatie eleganta. Ideea e ca sunt scurti. Am de gand sa-i iau cu o camasa alba cu imprimeu si cu tenesi albi.
Pe seara, vreau sa iau niste pantaloni negri tot in genul materialului celor de mai sus, doar ca lungi, cu o camasa alba si cu niste tenesi negri complet.

Ce spuneti? Sunt tinutele mele prea de oras sau merg?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tenisii nu sunt potriviti nici ziua dar nici seara.Si nici pantalonii scurti.Dar daca ai vreo 12 ani, merge.

| Florentina9210 a răspuns:

In ''tenesi'' la nunta? rolling on the floor desi am o durere de cap, m-ai facut sa rad. La o nunta trebuie sa mergi imbracat elegant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sigura ca nici tie nu ti se pare aceasta tinuta potrivita pentru un asemenea eveniment, insa doresti sa stii si parerea celorlalti.Parerea mea este ca nu este o tinuta ok pentru o nunta, vestimentatia trebuie sa fie una eleganta.Pantalonii scurti, tenesii sunt pentru o plimbare prin parc cu prietenii.Camasa cu imprimeu pare sport. Distractie placuta!

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Pantaloni scurti la o nunta? In nici un caz! Nici tenisii (nu "tenesi"), de altfel.