| ema42bia a întrebat:

Hey, mi-a recomandat dermatologul o soluție pe care am folosit-o și acum mi-au dispărut coșurile și după ce îmi dau cu soluția respectiva mi se usucă pielea foarte rău pe fata, ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| lovecats123 a răspuns:

Si eu am patit la fel...pana sa scap de absolut toate cosurile, m-am chinuit cu pielea uscata pe care nu puteam sa o maschez nici cu fond de ten. Ca sa imi revina tenul la normal, am inceput sa folosesc creme hidratante si o cantitate mai mica de solute anti cosuri

1 răspuns:
| Argent_Britney_1999 a răspuns:

Da-te cu creme hidratante sau masti faciale...ar trebuie sa ajute. app ce crema? A dat rezultate bune?