| BloodPrison a întrebat:

Heyhappy nu stiti de ce mi se usuca parul foarte greu dupa ce ma dau cu ulei de ricin si ma spal bine bine cu sampon, dar mi se usuca greu, dimineata imi e inca umed.

Răspuns Câştigător
| anonimsiatat a răspuns:

Deoarece uleiul este foarte gras iar parul nu mai poate absorbi apa asa usor, incearca sa-l folosesti mai rar, o data pe saptamana poate chiar la 2 saptamani, conteaza sa-l folosesti regulat neinsemnand in fiecare zi sau la 3-4 zile. Sper ca te-am ajutat.