| ASimpleUser a întrebat:

eu am parul aspru si dupa ce ma spal pe cap si se usuca are mai mult volum...eu vreau sa ma intreb daca stiti vreun sampon de par care sami face parul sa fie mai fin si mai plat...cine imi spune primeste funda tongue

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Folosește un șampon pentru păr disciplinat, mătăsos!
Pa, pa.

| ASimpleUser explică:

Sa va intreb *

| Rogger14 a răspuns:

Syoss - am avut si eu problema asta si chiar mi-a mers. Un bonus e cel mai bun calmant pentru scalp. Nu alte rahaturi precum Head and shoulders sau alte chestii. Iti calmeaza scalpul si iti mentine parul cum vrei tu.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Head and shoulders, sau nivea sampon, vezi si de la garnier.

| h3r a răspuns:

Da-te cu balsam! Nu sampon cu balsam 2 in 1, ci doar balsam dupa spalare! Cateva ori da-te si de 2 ori, apoi clateste-te. Treptat ai sa vezi rezultatele asteptate!

| hanzelik a răspuns:

Date cu ulei de masline inainte de a te spala

| andreea194 a răspuns:

Nivea sampon si balsam. sunt doua in unul. are ceva verde pe el.am aceeasi problema cu parul si mi-a fost foarte ultil