| mariaonmars a întrebat:

Hey! Nu stiu cat de corespunzatoare este intrebarea mea fiind pusa aici, dar nu am idee unde sa mai cauthappy Imi caut Ed Hardy by Christian Audigier, orice articol in afara de tricouri sau maiouri. De preferat toamna-iarna. Brand-ul este vechi//vintage, a fost la moda acum mult timp, dar eu imi caut pentru ca imi plac si mi se par deosebite. Posibil ca unele persoane inca sa mai aiba in garderoba, deci as aprecia enorm mesajele dvs! Este un brand care a fost purtat frecvent in anii 2000, fapt pentru care imi incerc norocul prin a posta "anunturi" ca acesta. De altfel, marimile NU conteazahappy Multumesc. Daca cineva are. ii voi putea da date de contact/sau persoana respectiva, mie. As aprecia daca ati putea evita raspunsurile de genul,, cauta pe olx" sau alte siteuri adiacentehappy Am cautat si am la cunostinta toate locurile de pe internet din Romania unde se afla marketplace-uri (Pana si pe Facebook) Asa ca nemaiavand idei unde sa caut, am ales sa pun intrebarea mea aicihappy Nu stiu cat de ok este, dar voi lasa adminii sa aleaga asta. Nu intamplator m-am gandit sa pun aici intrebarea, caci am gasit unele forum-uri din (woah) 2009, 2010 unde chiar lumea isi gasea astfel de haine prin postari/anunturi. Nu stiu daca este corect la beauty si fashion sau trebuia la shopping.