| Raluca28 a întrebat:

Hey people!happy
As vrea sa va dati cu parerea si voihappy
In seara de revelion, as vrea sa ma imbrac cu niste jeansi ori culoarea normala a blugilor, ori jeansi albi, ori pantaloni negri, simpli(mai larguti sus, dar foarte putin si stramti jos, ca jeansi) si cu o camasa alba pana la coate (sau alta culoare daca nu gasesc alba) si o curea subtire pe la misloc. ar fi ok?
si saptamana asta merg la shopping, si am nevoie de o geaca pentru o astfel de tinuta, si nu stiu ce as putea sa-mi cumpar (o geaca pana in 150 de lei, ca e crizalaughing ) daca aveti idee ce as putea sa-mi iau lasati-mi un linkhappy multumesc:*

2 răspunsuri:
| maria1135620 a răspuns:

Eu cred ca mai indicat ar fi o pereche de pantaloni negri si cu o camasa, pentru ca de revelion trebuie sa fi putin mai eleganta si dupa parerea mea in blugi esti putin mai casual.