| Kristina_2517 a întrebat:

Hey * peste aproximativ 2 saptamani am balul bobocilor. Insa am o foarte mare problema straight face nu stiu cam ce as putea face la proba de aptitudini. orice raspuns este bine venit :d ofer funda :*

Răspuns Câştigător
| andreea15_1600 a răspuns:

Pai o pantomima, inspira`te dp youtube. xcum nu crezi ca e cam greu sa faci ceva bine in 2 saptamani? Bafta big grin

2 răspunsuri:
| Lorenna a răspuns:

Pai ar fi frum daca uh si partenerul tau v-ati inpira din ceva desene animate si sa reproduceti un episod`...

de ex varamea a fcaut la porba de aptitudini o sceneta din state si flacara...

si a iesit super...

| zizi000 a răspuns:

Poti canta sau sa inveti sa faci un desen foarte bun dar rapidhappy