| Claudia_4756 a întrebat:

Imi spuneti va rog ce probe ar putea sa fie la balul bobocilor? a si proba de aptitudini nu este obligatorie in toate liceele nu? adica sper sa nu avem de pregatit ceva gen dans sau pantomima sau scenetebig grinbig grin: va rog ajutati-ma ca m-am inscris si nu stiu la ce sa ma astept FUNDA MARE SI GRASA PT CEL MAI COMPLET RASPUNS

Răspuns Câştigător
| Sombrero a răspuns:

Buna! Din cate stiu eu (adica ce am vazut in liceul in care invat) sunt urmatoarele probe:
-proba de aptitudini;
-proba de dans;
-proba de cultura generala; (sau cu intrebari capcana)
-proba cand trebuie sa imiti pe cineva din lumea mondena;
-proba surpriza (e la alegerea organizatorilor...gen un concurs de luat merge cu gura dintr-un lighean plin cu apa sau rujeaza-ti partenerul, fiin legata la ochi, fara sa folosesti mainile, ci tii rujul in gura.etc)
Aaa, la inceput trebuie sa va prezentati si am observat ca majoritatea fac ceva cu rime (ex:Buna ziua, adica buna seara!/Si nu, nu sunt din Timisoara! Claudia eu ma numesc/Si sa stiti ca nu glumesc.) chestii de astea, trebuie sa te caracterizezi pe scurt.
Sper ca te-am ajutat! Funda?happy