| RalucaAlina11 a întrebat:

Hey, sambata am întalnire cu un baiat, si nu stiu cu ce sa ma îmbrac, ma puteti ajuta cu o idee sau ceva? Dau Fundaa

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Blugi, tricou, geaca, toate foarte curate.

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Maran_Denisa_1990 a răspuns:

Pai ar trebui sa fii tu insati dar ca o idee pot sa iti iei niste blugi cu o bluza mai subtire sau un tricou si o geaca si parul lasati-l desfacut si poti sa-l faci putin cu placa sau cu ondulatorul sau pur si simplu lasa-l asa. Funda?

| suntsieupetpu a răspuns:

Imbraca-te asa cum e stilul tau, de ce sa iti zicem noi "imbraca-te cu fusta aia" si tu de fapt sa nu porti niciodata fusta, sa fii genul ala de fata care se imbraca cu pantaloni sport, blugi, etc..cred ca intelegi ce spun thinking

| deea154 a răspuns:

Eu cred ca la o întâlnire ar trebui sa fii tu însăți! În primul rand, dezleagă-ți parul.Fiecare fata arata mai bine cu parul desprins.Mai depinde și unde te duce.Dar eu propun sa te îmbraci în ceva și modern dar și comod.Asta ca sa nu te apuci sa te îmbraci cu rochie scumpa și tocuri ca poate îți rupi gatul pe acolo.Deci eu zic sa îți iei niște blugi potriviți pentru stilul tău, o bluza cu model și lejera, tocuri și poate o gentuța sau un plic unde sa țitelefonul sși un pachet de șervețele.Succes!

| georgianaturcanu a răspuns:

Pai depinde unde va intalniti

| RalucaAlina11 explică (pentru georgianaturcanu):

Pai..iesim prin mall chestii din astea laughing)