| lollipopzz a întrebat:

Hey...sambata ma duc la o nunta si in seara de dar o sa`mi iau o rochita top din dantela neagra...cred ca ati mai vazut si voi rochite negre din dantela cu 3 volanase.In picioare o sa`mi iau niste sandale gri fara toc, cu deget, si cu strasuri.Problema este ca rochita nu prea merge cu sandalele insa daca mi-as lua doua bratari gri din margelute s`ar asorta perfect, dar la noi nu se gasesc din astea si nu stiu cand am drum spre oras. Daca aveti cateva idei va rog sa ma ajutati.Multumesc anticipat si. FUNDA!

7 răspunsuri:
| xOneTwoThree a răspuns:

Pai daca ai o rochita top din dantela neagra.ti s-ar potrivi niste bratari negre si in forma de zebra cu negru si alb.Si sandalele sa fie negre cu niste pietre asortate maro.sau albehappyAsa am fost euwinking

| lollipopzz explică:

Nu pot sa`mi iau altceva in picioare pentru ca mi-am cumparat sandalele acum cateva zile nestiind ca voi merge la nuntatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaa pai poti sa iti pui cercei din argint sau culoare asemanatoare.sau o bentita coronita au un accesoriu si geanta ar merge dar nu ai prietene de la care sa imprumuti ceva? dar ue zic sa iei cercei sau geanta.sau cgiar simpu dar coronita ar merge zic eukiss sau simplu ca mergeoh go on kiss bafta si distractie placuta

Răspuns utilizator avertizat
| AdinutsSaa a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa-ti iei niste pantofi. krd ca s`ar asorta mai bine decat ca sandalelewinking

| AdinutsSaa a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa-ti iei niste pantofi. cred ca s`ar asorta mai bine decat cu sandalelewinking

| niceeyes a răspuns:

Draga lollipopz, eu in locul tau m as juc aputin cu negru pentru ca negrul se potriveste l orice...happypoti asorta u un pantof roz, auriu sau orice alta culoare happysau chiar si o curea ...acccesoriile pun in evidenta tinuta! sper ca ti-am fost de ajutor!:*