| pustoaica18 a întrebat:

Hey! stie cineva cum imi pot da gaura pentru pearcing in buza, dar as vrea sa nu se vada cercelul, adica pana se vindeca locul! pot pune altceva in locul cercelului? funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Nu-ti pune cercel in buza.

| pustoaica18 explică (pentru mat31new):

De ce? sad mie imi place, iar daca o sa ma plictisesc mai tarziu nu mai bag cercelul si gata.

| AndrewBa a răspuns:

Vorba lu AndreiDr.
Vrei să-ti curgă supiță? laughing

| pustoaica18 explică (pentru AndrewBa):

Eeee...pe naiba! lasati supa..eu vreau pearcing! nu stie nimeni raspunsul la nedumerirea mea. am auzit ca sunt niste branule, care nu stiu daca sunt speciale pentru asta, dar sunt bune. vreau o parere din partea celor care sunt in tema despre asta. cineva care are.:-(

| AndreiDr a răspuns:

Mai bine fara pearcing in buza. vrei sa curga supa? laughing