| Eminem2012 a întrebat:

Hey! Stie cineva o pasta de dinti pentru albire care chiar sa functionezehappyplsssss raspundeti doar daca ati folositobatting eyelashesfundaaaaaaaaa:*

7 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Signal white now

| ioionutbest a răspuns:

Buna! Eu folosesc apa de gura Colgate plax whitening si pasta de dinti Colgate White si iti garantez ca sunt foare bune in 2 saptami ai rezultate plus ca iti elimina respiratia urata tarturul de pe dinti e foarte buna ti-o recomand! 1Nu pierzi nimic daca incerci si o sa vezi ca nu vei regreta. INCEARCA! succes!

| andreea_2617 a răspuns:

Si eu este foarte buna

| l1t7leb0y19 a răspuns:

Sensodyne Repair mi se pare cea mai eficienta :X:X inalbeste dintii si chiar simti ca durerile de masele si dinti nu mai apar! Iti recomand cu incredere Sensodyne Repair. Sper ca ti-am fost de ajutor :-)

| EuphoricEyes a răspuns:

Eu folosesc Signal si chiar functioneaza, daca te speli regulat!winking

| MEANGIRL01 a răspuns:

Incearca hollywood smile. chiari functioneazawinking

| Mary1234_5382 a răspuns:

Eu folosesc Blend-A-Med 3D White Pearl si mi se pare destul de bunabig grin