| 2Bad a întrebat:

Care este cea mai buna pasta de dinti de albire?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Toate sunt la fel, odontologul se ocupa cu inalbirea dintiilor.

| cristinapasager a răspuns:

Cea mai buna modalitate de albire a dintilor este spalarea lor cu periuta si cu sare sau cu bicarbonat de sodiu.

| Dark13 a răspuns:

Blend-a-med pro expert

| soultaker a răspuns:

Lacalut white

| FanTpu1 a răspuns:

Sensodyne Fluride e cea mai buna...

| ir3al a răspuns:

COLGATE MAX WHITE(spun din propria mea experienta):d

| JiHyun a răspuns:

As alege Colgate sau Sensodyne.Mie astea mi-au albit dintii.Dar si Oral-Beste buna.

| Euuu99 a răspuns:

Eu cred ca Colgate este cea mai buna.