| BibiRock a întrebat:

Hey... Stiti unde pot gasi magazine auchan in Bucuresti, sector 4, pe langa piata sudului sau in apropiere...

2 răspunsuri:
| ElJoKeR a răspuns:

Imi pare rau eu stau in sector 4 pe langa piata sudului dar nu exista asa ceva ai Cora in Sun Plaza, Carrefour in Grand Arena, pe langa ai Selgros si Hornbach, dupa intersectie cu turnu magurele ai Lidl iar pe linia lui 141 inspre Engros ai Metro, Real si Obi iar daca vrei neaparat Auchan eu stiu unu la Obor dar cu atatea pe langa noi nu ii vad rosutul la Auchan preturi bune gasesti in Carrefour - Grand Arena - Lidl care este la 50 Metri dupa intersectie si restul enumerate mai sus

| c4t433 a răspuns:

Cel mai apropiat Auchan de tine este in Sectorul 3 pe Bulevardul 1 decembrie 1918.